Andrea Anastasi w Rzeszowie

 Andrea Anastasi – włoski siatkarz, trener polskiej reprezentacji siatkarzy. 3 lutego 2011 został wybrany na trenera męskiej siatkarskiej reprezentacji Polski. Pierwszy rok pracy z reprezentacją Polski przyniósł … trzy medale na wszystkich możliwych imprezach międzynarodowych w 2011 roku (brąz Ligi Światowej, brąz Mistrzostw Europy i srebro w Pucharze Świata). W następnym roku zdobył z reprezentacją złoty medal Ligi Światowej oraz dotarł z nią do ćwierćfinału Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Rok później polscy siatkarze zawiedli w Lidze Światowej, zajmując dopiero 12. miejsce co było najgorszą lokatą w historii występów w Lidze Światowej, słabo również Polacy spisali się na Mistrzostwach Europy, gdzie reprezentacja odpadła w barażach o wejście do ćwierćfinału z Bułgarią 2:3. *) 24 października 2013 roku zarząd PZPS odwołał Andreę Anastasiego z funkcji pierwszego trenera reprezentacji Polski mężczyzn w piłce siatkowej.

Panoramy zostały wykonane w Rzeszowie w Hali na Podpromiu w czasie finałowego meczu między Asseco Resovią a Zaksą Kędzierzyn Koźle 13 kwietnia 2013 roku.

Panoramę można zobaczyć klikają w ten link albo w zdjęcia

 

Andrea Anastasi

 Największą panoramę ( dwie panoramy po 1,1, Giga pikseli) z siatkarskiego meczu w Polsce można zobaczyć pod tym linkiem.

*) źródło Wikipedia

Komentowanie jest wyłączone.