GOOGLE Business Photo

google

GOOGLE Business Photo (Zdjęcia firmowe Google)

Miło mi poinformować że nawiązałem współpracę z firmą Google i w ramach tej współpracy klienci biznesowi mogą zaprezentować internautom wnętrze swojego lokalu w widoku 360 stopni.  Zdjęcia panoramiczne będą opublikowane na stronach Google i połączone z StreetView.

Jako pierwszy na podkarpaciu mogę Państwu zaoferować produkty panoramiczne firmy Google, która doceniła doświadczenie i zaufała mojej wiedzy by budować usługi na bardzo wysokim poziomie. Na dzień dzisiejszy jest garstka osób promujące usługę „Zdjęcia firmowe Google”  w Polsce. Więcej informacji na stronie Zdjęcia firmowe Google

Nowy produkt „Zdjęcia Firmowe Google” (Google Business Photos) skierowany jest m.in. do restauratorów, właścicieli hoteli, barów, pubów, kawiarni, mogą z niego korzystać także właściciele salonów piękności, siłowni, sklepów, aż po warsztaty samochodowe, marketów, butików,  gospodarstw agroturystycznych i wiele innych placówek. Każda z nich skorzysta dzięki większej liczbie klientów, których zachęcą 360-stopniowe panoramy oraz zdjęcia obiektów przedstawiające wnętrze, produkty, wystrój i ogólny charakter firmy.

Przykład Google Business Photo:


Wyświetl większą mapę

Oprócz nowoczesnej prezentacji, strona prezentowanego biznesu będzie wyświetlała się wyżej od konkurencji w wynikach wyszukiwarki, Google zawsze w taki sposób promuje swoje usługi dlatego wyświetlane są na początku strony.

Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się bezpośrednio:

Tomasz Mielnik, tel. 607-688-105 lub tomaszmielnik@tomaszmielnik.pl

Niedługo więcej wiadomości.

Komentowanie jest wyłączone.